Nasza oferta

Aplikacje webowe

Zajmujemy się profesjonalną obsługą klienta w dziedzinie dostarczania oprogramowania dla WEB, czyli systemów które opierają swoje działanie na przeglądarkach internetowych. Wszystko czego potrzebujesz, żeby obsługiwać taką aplikację to stały dostęp do internetu.

Nasze orzwiązania pomogą zautomatyzować procesy w Twojej firmie lub życiu prywatnym. Wytwarzamy oprogramowanie razem z klientem, zaczynamy od dobrego pomysłu a kończymy na dobrej realizacji. Nasze aplikacje poprawnie wyświetlają się na komputerach, tabletach i telefonach komórkowych.

Aplikacje mobilne

W dobie internetu mobilnego coraz więcej użytkowników sieci korzysta ze swoich smartfonów żeby eksplorować sieć. Aplikacje na telefony komórkowe stają się równie popularne co aplikacje webowe. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, posiadamy zespół wyspecjalizowanych specjalistów którzy zajmują się wytwarzaniem mobilnych wersji aplikacji desktop czy web.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania multiplatformowe, które pozwalają nam szybko i efektywnie tworzyć aplikacje przeglądarkowe jak i mobilne wykorzystując ten sam kod. Aplikacje multiplatformowe to oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasze aplikacje pracują z systemami Android i iOS. Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się ile to kosztuje? Skorzystaj z formularza wycen. Kliknij w przycisk poniżej.

Strony/Systemy CMS i sklepy

Strona internetowa firmy decyduje o jej wizerunku, dlatego to bardzo istotny element Twojego brandingu. Tworzymy strony wizytówki, strony tematyczne, blogi, fora i galerie w oparciu o gotowe jak i autorskie rozwiązania.

O Twój wizerunek w sieci zadbają specjaliści od UX Design jak i utalentowani graficy. Tworzymy nieszablonowe rozwiązania na miarę które są zgodne z obowiązującymi trendami, pomagamy w pozycjonowaniu i kampaniach reklamowych.

Skrypty i aplikacje jednozadaniowe

Widzisz w swojej codziennej pracy monotonię i powtarzające się schematy? Pozwól sobie pomóc, oferujemy:

  • Boty i crawlery
  • Import i eksport danych
  • Obróbka obrazów i tekstu
  • Kalkulatory
  • Formularze
  • Konfiguratory
  • Skrypty do zamówień lub rezerwacji
  • Interfejsy programistyczne - API
  • Proste systemy do fakturowania

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, pomożemy Ci stworzyć narzędzie które zautomatyzuje czynności w Twojej firmie. Opisz swój problem w formularzu i poproś o darmową wycenę - to nic nie kosztuje.

Zdalna obsługa serwerów

Każda strona czy też aplikacja webowa potrzebuje miejsca do swojego działania. Posiadasz wykupiony serwer dedykowany lub VPS? Pomagamy naszym klientom w utrzymaniu maszyn wirtualnych i fizycznych. Instalujemy potrzebne usługi i zapewniamy monitoring żeby utrzymywać Twoją maszynę w dobrej kondycji.

Konfigurujemy serwery www, pocztę i inne usługi sieciowe. Dbamy o bezpieczeństwo danych instalując aktualizacje i usuwając podaności.